Zámecký obchůdek

Cafe Custoza, Pokladna i Zámecký obchůdek najdete v levém postranním křídle zámku.

Elegantní oblečení značky Hunting Dress code, kterou založila Petra Sternbergová jako nejnovější aktivitu Zámku Jemniště, je určeno milovnicím stylu, jež se hodí na tematické veletrhy a pracovní setkání, ale i na procházky v přírodě, reprezentativní části naháněk a honů a také prostě jen k riflím, protože vlna je neodolatelná. Slušet bude parkovým architektkám a šik zahradnicím, stejně jako lesním inženýrkám vyučujícím na akademické půdě, pracovnicím Ministerstva zemědělství, Ministerstva životního prostředí nebo chovatelkám (nejen) loveckých psů. Zkrátka dámám, které se chtějí líbit stále, nejenom na večerních koncertech, v operách, či divadlech. Vlastní styl je možné oblékat kdykoliv. Záleží jen na tom, jak precizně a nápaditě je ušit a v jakých barvách je proveden. Hunting Dress Code nabídne postupně v menších kolekcích originální zpestření dámských šatníků.

Vlněné Kabáty
PaletaŠaty Šaty s kabátkem

Nově nabízíme v prostoru obchůdku polštáře šité z jednotlivých zámeckých i více moderních látek. Většinově šijeme z odstřižků z našich interiérových realizací. Všechny polštáře jsou na zip, tedy pratelné/čistitelné.

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací